Bricka skål och salver nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, SKÅL, SALVER, 3 dlr., nysilver, England, 1900-tal, längd ca 16-42 cm

Slitage, nött, brickan skev

834631

2020-11-04