Halvmånebord

Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

HALVMÅNEBORD, 1900-tal, på tre ben, mörkbetsat, höjd ca 66, 104x46 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

834634

2020-11-06