Hörnskåp i engelsk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-tal, två sektioner med skåp, fanér, höjd ca 175, bredd 65, djup ca 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämningen, lås fungerar ej
834646
2020-11-09