Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Porträtt av konstnär, signerad Evert Lundquist, 16/50, etsning, ca 28x17 cm
Med dedikation
834657
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här