Ljuskrona korgmodell
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, korgmodell, 1900-talets mitt, stomme i mässing, elektrifierad, höj ca 60 cm, diameter
Ej funktionstestad, SAV garanterar EJ funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka prismor kan saknas
834665
2020-11-06