två industrilampor från Tyskland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INDUSTRILAMPOR, 2 st, Tyskland, omkring 1900-talets andra hälft, metall samt lysrör, längd ca 170 respektive 70 cm

Ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage

834693

2020-11-09