Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1960-tal, teak samt valnötsfanér, utdragbart, höjd ca 74, diameter ca 115 cm
Bruksslitage, mindre vattenfläckar förekommer
834694
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här