Klubbat för:
7 200 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJ, 1920/30-tal, klädsel i plysch, kromade detaljer, ställbar sittställning, sitthöjd ca 40 cm
Klädsel med smärre slitage, kromade delar med smärre ytskador
834703
2020-11-03