Fåtölj 1920/30-tal

Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal
Fåtölj 1920/30-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1920/30-tal, klädsel i plysch, kromade detaljer, ställbar sittställning, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med smärre slitage, kromade delar med smärre ytskador

834703

2020-11-03