Fjäderskål av Tapio Wirkkala
Klubbat för:
150 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
TAPIO WIRKKALA, skål, "Fjäder", signerad Tapio Wirkkla 3387, Iittala 1950/60-tal, friblåst och formad kristall, kamslipad, längd 16,8 cm, bredd 14,5 cm
Kuntoraportti
834719
Päivämäärä:
2020-11-08