Werner von Hausen oljemålning

Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning
Werner von Hausen oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) från Rom, signerad Rom samt daterad 1900, olja på duk, uppfodrad på pannå, 50x45 cm

834728

2020-11-03