Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BERGBOM, golvlampa, 1900-talets mitt, mässing, fot bemålad metall, märkt Bergbom, G07, höjd ink. sockel ca 150 cm
Bruksslitage
834733
2020-11-03