Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
RING, 18 k guld, dekor med 3 briljanter totalt ca 0,12 ct, 3 fasettslipade röda stenar, stämplar saknas, 1960/70-tal, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 9,1 g
Zustandsbeschreibung
Röda stenar med skador
834746
2020-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner