Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WULFERS, karmstol, ek, 1900-talets mitt, Holland, etikettmärkt "Wulfers, Santpoort-Holland", sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, armstödets pinnar något lösa
834767
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här