Klubbat för:
31 000 SEK
20 000 SEK
HANS J WEGNER, stolar 4 st, "CH31", ek med flätad sits och rygg, brännmärkta, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, rotting med mindre skador
834769
2020-11-06