Pauli Vuorisalo serigrafi

Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi
Pauli Vuorisalo serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

PAULI VUORISALO (född 1944) blombukett, signerad samt daterad -91, serigrafi, 22/90, bildyta 63x52 cm

834779

2020-11-17