Matbord Hans J Wegner
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HANS J WEGNER, matbord, Andreas Tuck, Danmark, teak och ek, 2 utdragbara skivor, brännmärkt, höjd ca 72, 160x100 (278) cm
Bruksslitage, märken, repor och fläckar förekommer
Mindre brännmärken
834782
2020-11-06