Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, fåtöljer ett par, Fredericia Stolefabrik, Danmark, modellnummer 2207, formgivna 1963, klädda i skinn, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, märken, skador
834789
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här