Fåtöljer ett par Börge Mogensen 2207

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, fåtöljer ett par, Fredericia Stolefabrik, Danmark, modellnummer 2207, formgivna 1963, klädda i skinn, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken, skador

834789

2020-11-08