Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, Chesterfield modell, brunt läder, längd ca 175, sitthöjd 46 cm

Sits med senare läder, fläckar, kraftigt slitage

834793

2020-11-04