Fåtölj Chesterfield

Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield
Fåtölj Chesterfield

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets mitt, Chesterfield modell, brunt läder, sitthöjd ca 46 cm

Kraftigt slitage, revor

834806

2020-11-04