Spegelm med konsollbord
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL med KONSOLLBORD, 1900-talets första hälft, , gustaviansk/blandstil, bronserad dekor, mått på spegeln ca 125x51, höjd på konsollbordet ca 70, 60x30 cm
Skador vid dekoren med färgbortfall ochs prickbildning,
834815
2020-11-09