Spegelm med konsollbord

Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord
Spegelm med konsollbord

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

SPEGEL med KONSOLLBORD, 1900-talets första hälft, , gustaviansk/blandstil, bronserad dekor, mått på spegeln ca 125x51, höjd på konsollbordet ca 70, 60x30 cm

Skador vid dekoren med färgbortfall ochs prickbildning,

834815

2020-11-09