William Denholm Kennedy (1813-1865)

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM DENHOLM KENNEDY, tillskriven, kvinna vid vatten, olja på duk, ca 39x43 cm.

Smärre slitage.

834823

2020-11-03