Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INDUSTRILAMPA, 1900-tal, golvlampa i metall, skärm reglerbar, höjd ca 159 cm, diameter ca 40 cm
Äldersrelaterat slitage
834828
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här