Industrilampa 1900-tal

Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal
Industrilampa 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, golvlampa i metall, skärm reglerbar, höjd ca 159 cm, diameter ca 40 cm

Äldersrelaterat slitage

834828

2020-11-03