Skrivbord Louis XVI-stil
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanerat med lövträ, läderklädd skiva, 3 lådor i sargen samt 3 blindlådor, figurala beslag och ornament i mässing och bronserad metall, höjd ca 75, 130x76 cm
Slitage, repor, märken, fläckar
834842
2020-11-13