Robert Thegerström

Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Motiv från Särö, otydligt signerad RThegerström, verso sterbhusstämpel, olja på duk, ca 68x46 cm

Skador: Färgbortfall, vågig duk

834844

2020-11-12