Lalique glasfåglar

Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar
Lalique glasfåglar

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

RENE LALIQUE, två figuriner i form av fågelar, signerad Lalique France, gjutet glas 1900-talets senare del, längd 10,5-12 cm, höjd 8,5-10 cm

834845

2020-11-08