Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, ryggbricka med kopplat spjälknippe, stoppade sitsar, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Senare klädsel m smärre fläckar, smärre ytskador o märken
834846
2020-11-04