Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KAFFESERVIS, 3 dlr, KAFFEKANNA, SHAKER, KANNA, med issil, nysilver, 1900-talets andra hälft, höjd ca 7-24 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
834855
2020-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner