Kaffeservis mm nysilver

Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver
Kaffeservis mm nysilver

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KAFFESERVIS, 3 dlr, KAFFEKANNA, SHAKER, KANNA, med issil, nysilver, 1900-talets andra hälft, höjd ca 7-24 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage

834855

2020-11-04