Broderade textilier 2 st Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEXTILIER, 2 st, broderier på siden föreställande figurscener, Kina, 1800-tal, inramade, 72x39 cm

Smärre slitage

834872

2020-12-19