Supkoppar i silver 6 st

Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st
Supkoppar i silver 6 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUPKOPPAR, 6 st., silver, stämplade undertill JOW, 1960, total vikt ca 179 g, originalschatull

Smärre slitage

834882

2020-11-09