Pall möjligen Ingvar Hildingsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd ca 33, diameter ca 24 cm

repor och märken

834890

2020-11-09