Skåp senbarock
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, senbarock, fanérat i valnöt, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 174, 131x58 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare beslag, delvis fanérlagningar, smärre fanérskador o torrsprickor
834893
2020-11-04