Skåp senbarock

Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock
Skåp senbarock

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, senbarock, fanérat i valnöt, dekor av intarsia, beslag i mässing, höjd ca 174, 131x58 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare beslag, delvis fanérlagningar, smärre fanérskador o torrsprickor

834893

2020-11-04