Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, motiv av stadsmur, monogramsignerad T D, olja på pannå, ca 20x14 cm
834897
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här