Berndt Friberg, vas, Gustavsbergs studio 1976

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio, 1976, harpälsglasyr i urangult, signerad Friberg samt med studiohanden, daterad 1976, höjd 18,5 cm

Smärre bruksspår

834898

2020-11-09