Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsbergs studio, 1976, harpälsglasyr i urangult, signerad Friberg samt med studiohanden, daterad 1976, höjd 18,5 cm
Smärre bruksspår
834898
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här