Sängram rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGSTOMME, rokokostil, 1900-talets första hälft, mahogny, skuren dekor, höjd huvudgavel ca 145, fotgavel 89, total bredd ca 103, total längd 110 cm
Bruksslitage, repor och märken, ej ihopmonterad
834901
2020-11-09