Bing & Gröndahl

Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl
Bing & Gröndahl

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, kaffe- och teservisdelar, 13 st, benvitt porslin med gulddekor, bestående av: 1+2 kaffekoppar med fat (nr 485 resp 111), 4 kaffekoppar med fat (110/485), 1 kaffekopp med fat (111/486), 4 tekoppar med fat (112), 1 tekopp med fat (487)

2:a sortering, förgyllningsslitage förekommer, koppar och enstaka udda fat medföljer

834903

2020-11-06