Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BROR JÖNSSON (född 1931): Skomakare, signerad a tergo B. Jönsson, olja på duk, 27 x 22 cm
Zustandsbeschreibung
834912
2020-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner