Plafond med prismor

Plafond med prismor
Plafond med prismor
Plafond med prismor
Plafond med prismor
Plafond med prismor
Plafond med prismor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1900-talets andra hälft, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, höjd ca 35, diameter 60 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

834927

2020-11-09