Maurice Moberg olja

Maurice Moberg olja
Maurice Moberg olja
Maurice Moberg olja
Maurice Moberg olja
Maurice Moberg olja
Maurice Moberg olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014): Sommarlandskap vid Häljarp, signerad och daterad Maurice Moberg -78, olja på duk, 63x76 cm

834935

2020-11-03