James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 2015-2008): Abstrakt komposition, signerad, numrerad 21/75, carborundum samt collage, bladmått 65x50 cm

834945

2020-11-03