Sängram Grange

Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange
Sängram Grange

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGRAM, 1900-talets andra hälft, Grange, modell "Louis Philippe", fanerad i mahogny, bäddmått 200x140 cm

Extra delar medföljer

834959

2020-11-03