Tomas Almberg skulptur

Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur
Tomas Almberg skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936): Skulptur föreställande kvinnofigur, grönpatinerad brons, monogramsignerad TA, monterad på träsockel, höjd ca 53 cm

Sockel med slitage

834973

2020-11-03