Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1970-tal, för en ljuspunkt, aluminium, plast, diam 45, höjd 28,5 cm

Bruksslitage, märken, smuts, ej funktionstestad

834983

2020-11-03