Tillbaka till katalog

Heuer herrarmbandsur

Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur

Klubbat för:

8 200 SEK

Estimate

10 000 SEK

Description

HEUER, armbandsur, stål/pvd, 1970-tal, manuell, mineralglas, kronograf, refnr. 13-1, boettnr. Z84G, cal Valjoux 7765, perlonband, diameter 40 mm

"Selection, klockor"

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

834988

Date:

2020-11-29