Balustradfåtölj

Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj
Balustradfåtölj

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALUSTRADFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, lösa rygg- och sittplymåer, textil klädsel, sitthöjd 42, bredd 68, rygghöjd 80 cm

Bruksslitage, ställvis fläckar på klädsel

835000

2020-11-09