Nationalservisen
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUISE ADELBORG, servisdelar 1900-talets mitt "Nationalservisen" , ca 28 dlr, bestående av: 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 förrättsstallrikar, 6 assietter, 2 uppläggningsfat (33 cm), 2 skålar
Bruksslitage, ett kaffefat medföljer
835006
2020-11-03