Nationalservisen

Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen
Nationalservisen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUISE ADELBORG, servisdelar 1900-talets mitt "Nationalservisen" , ca 28 dlr, bestående av: 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 förrättsstallrikar, 6 assietter, 2 uppläggningsfat (33 cm), 2 skålar

Bruksslitage, ett kaffefat medföljer

835006

2020-11-03