Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Borgholms slottsruin, signerad med initialer, olja på duk, ca 47x67 cm

835010

2020-11-03