Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, kanton, höjd ca 9,5, diameter 23,5 cm
Zustandsbeschreibung
Kantnagg
835013
2020-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner